OBĚTI ČESKÉ JUSTICEZávěr

Po tom všem, co jsem zažil, prožil a byl svědkem, si pokládám tyto otázky: Tak to je ta zákulisní práce policie? Která je založena na lžích, intrikách, neupřímnosti, přetvářce, podvodech a nečestnosti! Kde jsou hranice kam až policie může zajít? A existují vůbec nějaké hranice?

Vždy jsem si myslel, že žiji ve svobodné a demokratické zemi, kde každý člověk má právo na spravedlivý a férový soud, ale od chvíle, kdy se za mnou zavřely brány vězení, si připadám jako v noční můře. Tyto všechny papíry, co jsem napsal, beru jako takový můj deník, protože jsem do nich vložil své pocity a emoce.

Po těch všech soudech, co jsem zažil, je už opravdu těžké věřit v naší zemi ve spravedlnost!

Nejhorší na tom všem je, že tím nejvíce trpí má rodina, která již je z té vší nespravedlnosti psychicky vyčerpaná a finančně zruinovaná. Doufám, že tyto mé deníky něco změní a lidé, co zažili stejnou nespravedlnost jako já se spojí a jejich příběh zveřejní na těchto webových stránkách.

Kdo si to přečte a zažil něco podobného, zveřejněte to na těchto webových stránkách na Přidat Váš případ a zapojte se do diskuze na mém facebookovém profilu.